Zgłoś swój projekt

Kim jesteśmy?

Jesteśmy funduszem Venture Capital poszukującym nowoczesnych rozwiązań w obszarze nowych technologii dla sektora rolno-spożywczego. Naszym nadrzędnym celem jest komercjalizacja najbardziej perspektywicznych projektów B+R w fazie PoC i PoP. Naszą misją jest wspieranie innowacji, mających zastosowanie na etapie uprawy, produkcji i dystrybucji, aż po klienta końcowego. Posiadamy wsparcie MIT Enterprise Forum Poland.

W co inwestujemy?

Inwestujemy w rozwiązania i technologię w obszarze całego łańcucha wartości dodanej w rolnictwie i szeroko pojętej branży agrotech. Zakres ten obejmuje obszar od uprawy – przez produkcję i dystrybucję – aż po klienta końcowego. Stąd chętnie wspieramy innowacje związane z takimi dziedzinami, jak np.: rolnictwo precyzyjne, biomateriały, food e-commerce, nowe odmiany roślin, zdrowa żywność czy rozwiązanie ICT dla rolnictwa.

Współpraca

Wierzymy, że współpraca z najlepszymi ośrodkami naukowo-badawczymi, instytucjami i partnerami jest drogą do efektywnych inwestycji niosących realną wartość dla branży rolno-spożywczej, a co za tym idzie – konsumenta. Zapraszamy do współpracy naukowców, innowatorów oraz ośrodki naukowo-badawcze i instytucje. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i zgłoszenie projektu.

Wypełnij poniższy formularz i zgłoś swój projekt już dziś!
Odpowiemy na każde przesłane zgłoszenie.